Ispanų kalba įmonėms

Ispanų kalbos pamokos įmonėms

Kuo ispanų kalba gali būti naudinga Jūsų įmonei?

Ispanų kalba šiuo metu yra viena svarbiausių kalbų tarptautiniame versle. Ar žinojote, kad ispanų kalba kaip gimtoji kalba užima antrąją vietą visame pasaulyje. Taip pat 21 šalyje ispanų kalba yra oficiali kalba.

Yra daugiau kaip 500 milijonai verslų galimybių, kurios siejasi su ispanų kalba! Ispaniškai kalbantys darbuotojai yra didelis pranašumas įmonėms, kurios nori kurti ryšius su Ispanijos ir Pietų Amerikos rinka.


Viva – ispanų kalbos mokykla yra parengusi specialius kalbos mokymus įmonėms, kurie prisidės prie darbuotojų profesionalumo ir sėkmingesnės verslo ateities.

Spanish for business
Ispanų kalba įmonėms

Kokią naudą ispanų kalba atneštų Jūsų verslui?

Verslo plėtra tarptautiniu mastu ir didesnės verslo galimybės: vystykite verslą su 20 Amerikos šalių, Ispanija ir 500 milijonų ispanakalbiais.

Sutapykite: pasirinkę ispanų kalbos kursus, pritaikytus verslui, nereikės kreiptis dėl vertėjų pagalbos, ar į kitus ispanų kalbos specialistus.

Pagerinkite darbo efektyvumą ir informacinius srautus: turėdami ispanų kalbos gebėjimus, galėsite tiesiogiai bendradarbiauti tarptautiniu mastu.

Sustiprinkite žmogiškųjų išteklių valdymą: sumažindami bendravimo trikdžius su partneriais, padidindami pasitikėjimą savo darbuotojais, ugdydami gabumus, pasieksite įmonės stabilumą.

Ispanų kalbos pamokos įmonėms​

Ką siūlome?

Jeigu siekiate dalyvauti Ispanijos rinkoje, maloniai kviečiame susiekti su mumis dėl ispanų kalbos mokymų!