Ispanų kalba mokykloms

Ispanų kalbos mokymas mokyklose

Neabejotina, kad ispanų kalba šiandien yra viena autoritetingiausių kalbų, jos svarbą riboja ne tik didelis šios kalbos gyventojų skaičius ir jos teritorija, apimanti keturis žemynus, bet ir neįtikėtinos verslo galimybės!

Duomenys rodo, kad Lietuvoje ispanų kalbos mokymasis tampa vis populiaresnis. Pastaraisiais metais švietimo įstaigose atsiranda didėjanti paklausa mokytis ispanų kalbos.

Ispanų kalbos perspektyvos

500 milijonai ispanakalbiai

Antroji kalba pasaulyje pagal dažnumą, turinti gimtosios kalbos vaidmenį,

Oficiali 21 šalyje

Kalbama keturiuose žemynuose: Pietų ir Šiaurės Amerikose, Europoje bei Azijoje.

50 milijonai JAV gyventojų kalba ispaniškai

2050 metais daugiau kaip 30% JAV gyventojų populiacijos kalbės ispaniškai.

Labiausiai studijuojama kalba JAV ir JK

JAV dvigubai daugiau žmonių mokosi ispanų nei kitas kalbas sudėjus

100% vartojimo augimo tempas

Per pastarąjį dešimtmetį ispanų kalbos studentų skaičius Europoje padvigubėjo.

Antra labiausiai vartojama kalba Facebook ir Twitter platformose

Šiuo metu ir toliau auga kalbos vartojimas internete.

Ispanų kalbos pranašumai jūsų švietimo įstaigai

Tobulinkite savo moknius: Vartodami ispanų kalbą studentai gali pagerinti savo tarptautinį konkurencingumą ir sukurti daugiau galimybių tobulėti ateityje.

Išpildykite socialinio vystymosi lūkesčius: pastaraisiais metais vis daugiau Taivano mokyklų ispanų kalbą įtraukė į vieną iš privalomų užsienio kalbų.

Pagerinkite mokyklos matomumą – įtraukite vakarų kalbos kursus, taip mokyklos kursai būtų paįvairinti ir internacionalizuoti, o mokiniai turėtų daugiau galimybių.

Nemokamas ispanų kalbos mokymasis Jūsų mokytojams, kurie taip pat jau mokosi ispanų kalbos. Mes galime pasiūlyti nemokamus ispanų kalbos kursus, taip mokiniai galės priartėti prie ispaniškai kalbančio pasaulio.

Reguliarūs ispanų kalbos kursai

Siūlome į savo mokymo sistemą įvesti ispanų kalbos reguliarius kursus. Juos veda profesionalūs dėstytojai, su kuriais esame paruošę įvairias programas akademiniams metams.

Ispanų kalbos mokymasis - dar viena užklasinė veikla

Dar vienas patogus mokymosi būdas mokiniams: išnaudodami savo laisvą popamokinį laiką ispanų kalbos mokymąsi, jie investuoja į savo ateitį. Taigi siūlome įtraukti kalbos mokymą į užklasinių veiklų sąrašą. 

pamokos vilniuje
Ką siūlome?

Jei jūsų mokykla nori atitikti  tarptautinės mokyklos standartus, susisiekite su mumis ir prisijunkite prie mūsų, taip pakeldami savo mokyklos lygį!

 

Kalbėkite Ispaniškai Jau Šiandien!

Ar žinojote, kad ispanų kalba yra antra pagal dydį labiausiai vartojamų kalbų pasaulyje ir ja kalbama 21 šalyje? Prisijunkite prie šios didžiulės bendruomenės!