Komunikacinis metodas

Komunikacinis metodas

Komunikacinis metodas – nuo 2014 m. rugsėjo Viva ispanų kalbos mokykla pakeitė savo mokymo metodiką, atsižvelgiant į Servantes instituto ir Bendrųjų Europos kalbų matmenų reikalavimus. Šios dvi prestižinės organizacijos nustatė ispanų kalbos, kaip užsienio kalbos, reikalavimus Europoje ir visame pasaulyje. Mūsų mokykloje taikomi kalbos lygiai atitinka jų programą, taip pat, kaip ir mūsų dėstymo metodika.

KOMUNIKACINIS METODAS. KODĖL JĮ NAUDOJAME?
  • Kalba yra daugiau nei tik gramatika ir leksika. Tik žodžiais ir taisyklėmis negalime kalbėti taip, kaip kalba tikri ispanai.
  • Ši metodika skatina mūsų studentus aktyviai įsitraukti nuo pat pirmosios pamokos ir iš karto pradėti vartoti ispanų kalbą.
  • Remiamės idėja, jog sėkmingai mokytis užsienio kalbos galima, suteikiant komunikaciniam metodui tiesioginę reikšmę. Kai besimokantieji išties įsitraukia į tiesioginį bendravimą, jie pasąmoningai naudojasi natūraliu užsienio kalbos supratimu. Tai padeda greičiau mokytis naujos kalbos.
  • Kai studentui pasakoma tik sėdėti pamokoje ir klausytis dėstytojo, jis įgija geras žinias apie kalbos struktūrą, tačiau tai nereiškia, kad jis galės šia kalba bendrauti. Privalome nepamiršti, jog kalba yra instrumentas.
  • Kad galėtume kalbėti nepakanka vien išmanyti gramatiką – juk skaityti automobilio dokumentus dar nereiškia gebėti jį valdyti.
  • Gramatika nebūna pamiršta, tačiau jos mokomąsi integruojant ją į aktyvų mokymąsi.
  • Daugybė mūsų studentų, išvykusių į Ispaniją, pabaigusių tik vieną ar du kalbos lygius mūsų mokykloje, patvirtino, jog naudojant mūsų taikomą metodą, jų kalbos žinios stiprėjo intensyviai.
KURSŲ PRIVALUMAI IR METODIKA

Kalbėjimo įgūdžių lavinimas yra svarbiausia (sudaro net 50 % pamokos).
Išmoksite gramatikos iškart ją praktikuodami gyvoje kalboje.
Naudojame tik efektyvias ir šiuolaikiškas mokymo priemones
Taikome pasaulyje pripažintą metodiką.
Mokysitės mažose 4—10 asm. grupėse.
Tiek koordinatoriai, tiek mokytojai kiekvienam skiria individualų dėmesį.
Įteikiame kursų baigimo sertifikatą.