Kultūrinės veiklos

Viva kultūrinės veiklos

Mokydamasis Viva Vilnius mokykloje ne tik išmoksi kalbą, bet ir turėsi galimybę įsilieti į ispaniškąją ir Lotynų Amerikos kultūrą. Rengiame kultūrines veiklas tokias kaip ispaniškų patiekalų degustacijas, kino ir literatūros vakarus ir festivalius. Visa tai prisidės prie ispanų kalbos mokymosi – tarsi būtum pačioje Ispanijoje!

Ispanijos ir Lotynų Amerikos virtuvė, kino vakarai, festivaliai ir kitos kultūrinės veiklos

Ispaniškų filmų vakarai

Ateik į pasimatymą su Ispanijos ir Lotynų Amerikos kinu. Viva Vilnius vakarais rengia kino vakarus, kuriuose yra proga sutikti kitus žmones, kurie turi tokį patį skonį kinui. Prisijunk prie mūsų kino klubo!

Išbandykite ispanų virtuvę

Maistas yra neatsiejama kultūros dalis. Prisijungę prie mūsų mokyklos galėsite džiaugtis paelijos renginiu, kuriame kartu su mokiniais gaminame ir ragaujame paeliją. Taip pat mėgausimės tapais, festivaliais ir kitomis linksmomis veiklomis ištisus metus.

Biblioteka

Ar esate girdėję apie šiuos literatūros rašytojus Servantesą, Garsiją Markesą, Vargas Llosą ir Garsiją Lorką? Ateik ir pasinerk į ispanų ir Lotynų Amerikos literatūrą! Priartėkite prie šio literatūrinio pasaulio, kuriame atrasite aistrą gyvenimui ir naujas patirtis!

Spanish books

Ispanų kalbos vaidmuo pasaulyje

0
milijonai žmonių vartoja ispanų kalbą
0
šalyje oficiali kalba
0
šešios dešimtys milijonų JAV gyventojų kalba ispaniškai
0
žemynuose kalbama ispaniškai
0
viena iš pagrindinių interneto kalbų

Kalbėkite ispaniškai jau šiandien!

Ar žinojote, kad ispanų kalba yra antra pagal dydį labiausiai vartojamų kalbų pasaulyje ir ja kalbama 21 šalyje? Prisijunkite prie šios didžiulės bendruomenės!