Kursai vaikams

Kursai vaikams

Kursų aprašymas

Jokios abejonės, kad ispanų kalba yra viena iš didžiausių vaidmenų turinti kalba: ji užima antrą vietą pasaulyje kaip gimtoji kalba. Todėl būtų pravartu Jūsų vaikui mokytis kalbos, kuri suteiks jam pranašumo ateičiai. Ankstyvas vaiko amžius yra puikiai sutvertas kalbos mokymuisi, galiausiai praversiantis konkurencingame pasaulyje, kuriame kalbos mokėjimas suteikia ne tik materialą vertę.

Mokytės pas profesionalius kvalifikuotus mokytojus
Specialiai vaikams ir paaugliams sukurtos pamokos
Išmokite gramatikos taisykles bei plėskite žodyno galimybes prasmingam komunikavimui
Vystykite socialinius įgūdžius, kurie suteiks konkurencinio pranašumo mokykloje ir tolimesniame gyvenime.
Mažų grupių sistema
Kyla klausimų?

Kaina

280 Eu

Trukmė

40 Ak.valandos

Kursų pradžia

Nuo 2023 m. rugpjūčio mėn.

Puikus pasiūlymas

★ 10 % NUOLAIDA NUOLATINIAMS KLIENTAMS
★ 10% NUOLAIDA, JEIGU REGISTRUOJATĖS KARTU SU DRAUGU 
KURSAI VAIKAMS IR PAAUGLIAMS. INFORMACIJA
  • 1 kartą per savaitę./90 min. 60 min. Individuali klasė.
  • Šeštadienis: 09.30 – 11.00 , 11.00 – 12.30
  • Naudojame komunikacinį metodą, todėl pamokos vyksta TIK ispanų kalba, kitos kalbos naudojamos išimtinai pagalbiniais tikslais. Daugiau info: http://vivaispanukalba.lt/apie-mus/komunikacinis-metodas/ 
  • Peques (6-9 m.) grupės –  vaikui sukuriame tinkamą atmosferą mokytis ispanų kalbos darant tai, kas jiems labiausiai patinka. Tokiame amžiuje vaizduotė yra pati lakiausia! Vaikai mokosi kalbų neįdėdami itin daug pastangų, o tinkamoje aplinkoje gali puikiai ir natūraliai įsisavinti tobulą kalbos akcentą.
ispanu kursai vaikams
  • Yogurines (9-12 m.) grupės – tai galimybė užmegzti ryšį su ispanų kalba, o jei kažkada yra tekę mokytis – gilinti žinias. Motyvuojame vaikus kalbėti, žaisti bei bendradarbiauti, atlikti užduotis be įtampos. Padedame tobulinti jų kalbėjimo žinias, klausymo, skaitymo bei rašybos gebėjimus, taip, kad jie net nepajunta, jog dalyvauja pamokoje.
kursai vaikams ispanu
  • Mayores (13-17 m.) grupės – puiki proga įgyti pranašumą šiame konkuruojančiame pasaulyje. Mūsų mokymo būdas apima visus komunikacijos aspektus, taip atkreipiant dėmesį į pasitikėjimo savimi vystymą kalbantis, kas yra labai svarbu  ruošiantis ateities studijoms,
Intensive summer courses
KURSAI VAIKAMS IR PAAUGLIAMS. KUR VYKSTA PAMOKOS?

Pamokos vyksta pėsčiomis lengvai pasiekiamose Viva Vilnius mokyklos patalpose miesto centre – Gedimino pr., erdviose, šviesiose auditorijose su oro kondicionavimo sistema. Pamokoms naudojame kokybišką audio bei video įrangą.

Mokykitės ispanų kalbos jau dabar!

Ar žinojote, kad JAV ir Jungtinėje Karalystėje ispanų kalba yra antroji labiausiai studijuojama kalba?