Turite klausimų? info@vivaispanukalba.lt arba skambinkite mums +370 616 33061

Apie mus

Viva ispanų kalba

Priežastis, dėl kurios gimė VIVA Ispanų kalbos mokykla, tai siekis sukurti geriausią ispanakalbę aplinką Vilniuje, kurioje vystome savo misiją – ispanų kalbos mokymo bei ispaniškosios kultūros skleidimo. Mūsų visi dėstytojai yra ispanakalbiai, jie yra sukaupę didelę mokymo patirtį, kuri patvirtina jų profesionalumą. Su kruopščiai atrinktais vadovėliais iš Ispanijos sukuriame autentiškesnę aplinką mokymuisi, taip tapdami puikia vieta ispanų kalbos pažinimui!

ISPANŲ KALBĄ VARTOJA DAUGIAU KAIP 500 MILIJONAI ŽMONIŲ 21 ŠALYJE. 

 
Kodėl verta rinktis Viva ispanų kalbą?

Gyvos ir nuotolinės klases

Ispanijos kultūros renginiai

Individualūs kursai

DELE oficialus centras

Progresyvus Mokymasis

Mažos grupės

Tam rinkitės mus
0 K+
Gyvos ir nuotolinės klases
0 +
Metai
0 +
Atestuoti mokytojai
0 +
Aktyvūs studentai
Profesionalus požiūris

◉ Mūsų mokytojai nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose Ispanijoje.
◉ Ispanų kalbos pamokos ruošiamos labai kruopščiai, atsižvelgiant į kiekvienos grupės ar atskiro mokinio poreikius, galimybes ir gebėjimus.

◉ Pagrindinė dėstytojų užduotis – ne tik pristatyti parengtą medžiagą, bet ir motyvuoti mokinius, sužadinti susidomėjimą ispanų kultūra.

◉ Bendradarbiaujame su Ispanijos institucijomis, tarp jų ir su Ispanijos Karalystės ambasada Vilniuje, tokiu būdu suteikiame savo mokiniams palankiausias galimybes tobulinti ispanų kalbos žinias Ispanijoje.

Ką reiškia būti DELE centru?

◉ Viva ispanų kalba yra vienintelis DELE egzaminų centras Lietuvoje. Tai reiškia, kad Ispanijos užsienio reikalų ministerija per Cervantes institutą akreditavo mūsų mokyklą teikti oficialius ispanų kalbos egzaminus.

◉ Šis leidimas gaunamas atlikus specialų Cervantes instituto procesą, kuris patikrina mokyklos, programavimo ir mokytojų kokybės standartus, suteikiant mums oficialų patvirtinimą, kad galėtume vykdyti misiją.

Nemokamas ispanų kalbos lygio nustatymo testas

◉ Atvykite į mūsų mokyklą atlikti ispanų kalbos lygio nustatymo testą ir Jums rekomenduosime atitinkamus kalbos lygio kursus!

Profesionalūs ispanakalbiai dėstytojai

Visi mūsų dėstytojai yra ispanakalbiai su ilgamete ispanų kalbos mokymo patirtimi.

Mums patinka ispaniškasis pasaulis

Žavimės ispaniškuoju pasauliu, todėl norime su Jumis pasidalinti ispaniškąja kultūra, rengdami kultūrines veiklas.

Mažų grupių sistema​

Mažas mokinių skaičius grupėje leidžia išvystyti individualesnį ir efektyvesnį mokymąsi.

Progresyvus mokymasis

Mūsų atsakomybė - užtikrinti efektyvų mokymąsi. Dedame pastangas tobulinti Jūsų mokymosi dinamiką, siekdami efektyvumo.

Kokybiška mokymo metodika

Naudojame mokymo sistemą, kuri sujungia ilgametę patirtį ir profesionalumą. Taip garantuojame Jums geriausią mokymosi patirtį.

Kursų baigimo diplomas

Pabaigę kursus gausite sertifikatą, patvirtinantį pasiekto kalbos lygio turėjimą

Nemokamas ispanų kalbos testas

Atvykite į mūsų mokyklą atlikti nemokamo ispanų kalbos testo, jis leis mums rekomenduoti atitinkamus kalbos lygio kursus. Lygio testą galite laikyti nuotoliniu būdu arba gyvai.

DELE egzaminavimo reikšmė

Viva – vienintelis DELE egzaminuotojas visoje Lietuvoje. Tai reiškia, kad Ispanijos užsienio reikalų ministerija per Servanteso instituciją suteikė mūsų mokyklai leidimą rengti oficialiuosius ispanų kalbos DELE egzaminus.

Servanteso institucija atliko mūsų mokyklos, mokymo programos ir dėstytojų kokybės patikrinimą. Atitikome reikalavimus ir gavome oficialų patvirtinimą, leidžiantį vykdyti mūsų mokymo misiją.

wpChatIcon

🤯😎NEMOKAMA ISPANŲ KALBOS PAMOKA "VIVA Birželio" 🌟¡Tyrinėjame ispanų kalbos įvairovę!🌟 "Pasinerkite į lingvistinę kelionę po ispaniškai kalbantį pasaulį" 💼🌎✈️

😎🏖️🏕️ Pasiruošk įsimintinoms atostogoms išmokęs ispanų kalbą šį pavasarį! 🌻🪴🌟

Mūsų mokykloje galėsi įgyti kalbos įgūdžių, reikalingų bet kurioje, ispanų kalbą vartojančioje vietoje.

Nuo kasdienių pokalbių iki kultūrinių atradimų, suteiksime tau įrankius visiškai pasinerti į patirtį. 🤩🏕️😎🏖️

Prisijunk prie mūsų ir kiekvieną nuotykį paversk galimybe augti ir mokytis. 📚📓📘 Atrask pasaulį per ispanų kalbą ir padaryk savo atostogas tikrai įsimintinomis! 💼✈️😎

🌞 Intensyvūs ir Individualūs Ispanų Kalbos Kursai Vasara 2024 🌞


Vasara jau čia! 🌞 Puikus metas mokytis ispanų kalbos su "VIVA Ispanų Mokykla"! 📚👩‍🏫 Kodėl rinktis mus?

📚 Intensyvūs Kursai: Greitai tobulėkite per trumpą laiką. 👩‍🏫 Individualios Pamokos: Pritaikytos pagal jūsų tikslus ir lygį. 📖 Autentiškos Mokymo Priemonės: Naudojame kruopščiai atrinktus vadovėlius.


🎉 Ispanakalbė Aplinka: Pasinerkite į kultūrą su mūsų veikla ir renginiais. Mūsų tikslas: Padėti jums pasiekti savo tikslus su ispanų kalba. 🌎💼🧳✈️