Apie mus

Apie mus

Viva ispanų kalba

Priežastis, dėl kurios gimė Viva Vilnius, tai siekis sukurti geriausią ispanakalbę aplinką Vilniuje, kurioje vystome savo misiją – ispanų kalbos mokymo bei ispaniškosios kultūros skleidimo. Mūsų visi dėstytojai yra ispanakalbiai, jie yra sukaupę didelę mokymo patirtį, kuri patvirtina jų profesionalumą. Su kruopščiai atrinktais vadovėliais iš Ispanijos sukuriame autentiškesnę aplinką mokymuisi, taip tapdami puikia vieta ispanų kalbos pažinimui!

Ispanų kalbą vartoja daugiau kaip 500 milijonai žmonių 21 šalyje. 

Kodėl verta rinktis Viva ispanų kalbą?

Ispanakalbiai dėstytojai

Mažos grupės

Kokybiškas mokymas

Ispanu Kalbos teacher

Oficialus DELE centras

Kultūrinės veiklos

Progresyvus mokymasis

Profesionalus požiūris

  • Mūsų mokytojai nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose Ispanijoje. Juose vystomos konkrečios temos, pvz. Ankstyvasis vaiko ugdymas, verslas / teisė ispanų kalba.
  • Ispanų kalbos pamokos ruošiamos labai kruopščiai, atsižvelgiant į kiekvienos grupės ar atskiro mokinio poreikius, galimybes ir gebėjimus.
  • Pagrindinė dėstytojų užduotis – ne tik pristatyti parengtą medžiagą, bet ir motyvuoti mokinius, sužadinti susidomėjimą ispanų kultūra.
  • Bendradarbiaujame su Ispanijos institucijomis, tarp jų ir su Ispanijos Karalystės ambasada Vilniuje, tokiu būdu suteikiame savo mokiniams palankiausias galimybes tobulinti ispanų kalbos žinias Ispanijoje, pvz.: dalyvaujant stovyklose Ispanijoje.

Ką reiškia būti DELE centru?

Viva ispanų kalba yra vienintelis DELE egzaminų centras Lietuvoje. Tai reiškia, kad Ispanijos užsienio reikalų ministerija per Cervantes institutą akreditavo mūsų mokyklą teikti oficialius ispanų kalbos egzaminus.

Šis leidimas gaunamas atlikus specialų Cervantes instituto procesą, kuris patikrina mokyklos, programavimo ir mokytojų kokybės standartus, suteikiant mums oficialų patvirtinimą, kad galėtume vykdyti misiją.

Dele Exam
pamokos vilniuje

Nemokamas ispanų kalbos lygio nustatymo testas

Atvykite į mūsų mokyklą atlikti ispanų kalbos lygio nustatymo testą ir Jums rekomenduosime atitinkamus kalbos lygio kursus!

Profesionalūs ispanakalbiai dėstytojai

Visi mūsų dėstytojai yra ispanakalbiai su ilgamete ispanų kalbos mokymo patirtimi.

Progresyvus mokymasis

Mūsų atsakomybė - užtikrinti efektyvų mokymąsi. Dedame pastangas tobulinti Jūsų mokymosi dinamiką, siekdami efektyvumo. 

Mums patinka ispaniškasis pasaulis

Žavimės ispaniškuoju pasauliu, todėl norime su Jumis pasidalinti ispaniškąja kultūra, rengdami kultūrines veiklas. 

Kokybiška mokymo metodika

Naudojame mokymo sistemą, kuri sujungia ilgametę patirtį ir profesionalumą. Taip garantuojame Jums geriausią mokymosi patirtį.

Mažų grupių sistema​

Mažas mokinių skaičius grupėje leidžia išvystyti individualesnį ir efektyvesnį mokymąsi.

Kursų baigimo diplomas

Pabaigę kursus gausite sertifikatą, patvirtinantį pasiekto kalbos lygio turėjimą

Ispanų kalbos pragrindai
Ispanu Kalbos teacher
Intensive summer courses

Kontaktai


Mus rasite: Gedimino pr. 45-6.

Kalbėk Ispaniškai Jau Šiandien!

Ar žinojote, kad ispanų kalba yra antra pagal dydį labiausiai vartojamų kalbų pasaulyje ir ja kalbama 21 šalyje? Prisijunkite prie šios didžiulės bendruomenės!