Turite klausimų? info@vivaispanukalba.lt arba skambinkite mums +370 616 33061

“VIVA” Mokyklos politika ir sąlygos
1- Registracijos ir mokėjimo politika:
Visi kursai gali būti organizuojami: nuotoliniu būdu ir tiesiogiai, kai tik atsiranda poreikis ir susirenka reikiamas studentų skaičius.

Preliminari registracija: Jei esate suinteresuoti kursu, norėdami patvirtinti dalyvavimą, prašysime jūsų atsakyti į mūsų el. laišką arba skambinti telefonu. Pasakysime, kokios grupės  jau yra atidarytos. Patvirtinkite, ar norite mokytis nuotoliniu būdu arba tiesiogiai. Norėdami sudaryti grupę, mums reikia bent dviejų ar daugiau žmonių (4+). Jei pasirinktoji grupė nėra  sudaryta, išsiųsime jums informaciją apie jau suformuotą grupę. Taip pat siųsime informaciją  apie naujus kursus, kad galėtumėte pradėti mokytis ispanų kalbos kuo greičiau.

Kurso apmokėjimas: Banko pavedimu arba grynaisiais. Jums tereikia sumokėti 30 eurų, kad rezervuotumėte savo vietą. Dalis visų kursų kainos bus apmokėta gavus mokyklos patvirtinimo laišką grupėms, sudarytoms iš 4 ir daugiau žmonių, tiek nuotoliniu, tiek tiesioginiu būdu. Visa kurso suma turi būti apmokėta likus mažiausiai 5 dienomis iki kurso pradžios.

Kursas neprasideda arba dalyvavimas atšaukiamas: Jei kursas neprasideda dėl dalyvių trūkumo ar organizacinių aplinkybių, grąžinsime jums iš anksto sumokėtą sumą už preliminarią registraciją (30 eurų). Jei kursas atšaukiamas, o jūs jau sumokėjote registracijos mokestį, pasiūlysime kitas grupės galimybes arba galite palaukti kitos grupės datos ir laiko prieš jums grąžindami pinigus. Jei nebenorite mokytis ispanų kalbos grupėje, praneškite mums likus mažiausiai 7 dienoms iki kurso pradžios ir grąžinsime jums 30 eurų. Jei  atšauksite dalyvavimą likus 3 dienomis iki kurso pradžios, prarasite preliminarios registracijos sumą, ir pinigų grąžinimo nebus.

Sutartys: Mes turime sutartis, kad būtų laikomasi mūsų sąlygų ir nuostatų. Sutartį galite prašyti mūsų administracijos. Nepilnamečių studentų atveju, tėvai (arba globėjai) privalo pasirašyti mokymosi sutartį.

Mokymosi vieta: Pamokos vyks Ispanų kalbos mokykloje “Viva”, Gedimino pr. 45-6 ir nuotoliniu būdu per programą „ZOOM“ arba „Google Meet“. Nuoroda jums bus išsiųsta likus vienai arba dviems dienoms prieš kurso pradžią. Ši nuoroda bus galiojanti viso kurso metu.

Knygos ir kiti įrankiai: Mokytojas pasirenka mokymo metodiką ir knygas. Fizinės knygos kainuoja papildomai ir nėra įtrauktos į kurso kainą. Visiems kursams mokytojas išsiųs elektroninę versiją el. paštu. Knygos pirkimas nėra privalomas. Kurso metu mokytojas jums pasiūlys mokymo medžiagą.

Kalbos pasirinkimas: Pradedantiesiems pamokos bus vykdomos lietuvių arba anglų kalbomis. Jei įmanoma, jos taip pat gali būti vykdomos rusų kalba. Aukštesniuose lygiuose pamokas veda Ispanijos mokytojai, todėl ispanų kalba naudojama kaip pagrindinė bendravimo kalba.

Sertifikatas: Baigus kursą bus išduotas sertifikatas. Tačiau tai nėra oficialus dokumentas, patvirtinantis kalbos lygio kompetenciją. 

NUOLAIDOS: 5% nuolaida nuo viso kurso kainos studentams, poroms ar draugams, kurie nori mokytis kartu. 25% nuolaida įmonėms. Šiuo atveju, jei atvyktumėte penkiese, gautumėte didžiausią, 25% nuolaidą. 20% nuolaida 4 asmenims, 15% nuolaida 3 asmenims, 10% nuolaida 2 asmenims, 5% nuolaida 1 asmeniui.

Kalbos lygio testas: Jei norite patikrinti savo ispanų kalbos lygį prieš pradedant kursą, atsiųsime jums nemokamą testą arba jį galėsite atlikti mūsų svetainėje.

2- Privatumo ir duomenų apsaugos politika: Google ir socialinių tinklų duomenų apsaugos taisyklės yra sukurtos siekiant užtikrinti vartotojų, sąveikaujančių su šiomis platformomis, privatumą ir saugumą. Žemiau pateikiama santrauka apie pagrindines Google ir socialinių tinklų privatumo politikos taisykles, kurias taikome mūsų mokykloje “Viva el Español“.

Google:
Google privatumo politika: Google renka asmeninius vartotojų duomenis, tokius kaip paskyros informacija, vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, visose mūsų registracijos formose.
Tai daroma tiek Offline, tiek Online. Teikiame visą konkrečią informaciją apie išankstinę registraciją ir informaciją, kurios prašo mūsų būsimi potencialūs klientai.

https://policies.google.com/privacy?hl=lt

Per visus duomenis, surinktus mūsų formose, mes teikiame geresnį aptarnavimą ir informaciją mūsų potencialiems klientams.

Socialiniai tinklai:

Facebook privatumo politika: Facebook renka platų asmeninių vartotojų duomenų spektrą, įskaitant profilio duomenis, kontaktinę informaciją, įrašus ir veiklą platformoje. Jų Privatumo politika detalizuoja, kaip šie duomenys naudojami ir kokias privatumo galimybes turi vartotojai. https://www.facebook.com/privacy/policy?section_id=0-WhatIsThePrivacy

Instagram privatumo politika: Instagram, priklausanti Facebook, renka panašius duomenis kaip ir jos pagrindinė įmonė. Jų Privatumo politika paaiškina, kaip vartotojų duomenys renkami ir naudojami siekiant suteikti ir suasmeninti patirtį platformoje. https://privacycenter.instagram.com/policy

3- Paslaugų sąlygos ir platformos naudojimas: Mūsų rinkodaros komanda atsakinga už visą skaitmeninę struktūrą, tiek internete, tiek neprisijungus, reklamuodama mūsų mokyklą. Mes skelbsime teigiamus atsiliepimus, nuotraukas ir mūsų sėkmės atvejus mūsų socialinėse medijose. Visi užsiregistravę asmenys sutinka su šiomis mūsų mokyklos sąlygomis.

4- Intelektinė nuosavybė ir autorinės teisės: Studentai gauna mūsų medžiagą, tačiau jie neturėtų jos kopijuoti, nebent tai būtų skirta švietimo tikslams mokykloje “Viva el Español“.

Intelektinės nuosavybės ir autorinių teisių politika Ispanų Kalbos Mokykloje:

1- Autorinių Teisių Gerbimas: Ispanų kalbos mokykla įsipareigoja gerbti ir vykdyti visų kursuose ir programose naudojamų medžiagų autorines teises. Visa medžiaga, ar tai būtų spausdinta ar skaitmeninė versija, bus taikoma autorinių teisių įstatymams ir bus naudojama su tinkamu leidimu arba pagal atitinkamą licenciją.

2- Tinkamas Medžiagos Naudojimas: Studentai ir mokyklos personalas privalo naudoti pateiktą medžiagą tik švietimo tikslams, susijusiems su siūlomais kursais ir programomis. Draudžiama naudoti, kopijuoti, platinti ar modifikuoti medžiagą be savininkų leidimo ar licencijos.

3- Originalaus Turinio Kūrimas: Kai mokytojai ar mokyklos personalas kuria originalią švietimo medžiagą, jie privalo gerbti autorines teises ir užtikrinti, kad bet koks sukurtas turinys nepažeistų autorinių teisių. Mokykla pasilieka teisę reikalauti intelektinės nuosavybės teisių į turinį, sukurtą vykdant savo veiklą.

4- Šaltinių Pripažinimas: Visi studentai ir personalas privalo tinkamai atpažinti šaltinius, naudojamus savo projektuose ir užduotyse. Tai apima teisingą autorių citavimą, naudotų kūrinių nuorodų teikimą ir bet kokių išteklių naudojimo licencijų gerbimą kuriant turinį.

5- Vartotojo Atsakomybė: Studentai ir personalas yra atsakingi už tai, kad nepažeistų trečiųjų šalių autorinių teisių jokioje medžiagoje, sukurtoje ar dalinamoje mokyklos kontekste.
Bet koks autorinių teisių pažeidimas bus nagrinėjamas rimtai ir gali lemti drausmines ar teisines priemones, kaip numatyta.

6- Ginčų Sprendimas: Ginčų, susijusių su intelektine nuosavybe ar autorinėmis teisėmis, atveju, mokykla įsipareigoja juos spręsti teisingai ir greitai. Visos susijusios šalys skatinamos bendrauti atvirai ir aiškiai, kad būtų pasiektas draugiškas sprendimas.

7- Švietimas apie Intelektinę Nuosavybę: Akademija suteiks švietimą ir gaires savo studentams ir personalui apie intelektinės nuosavybės ir autorinių teisių principus, skatindama pagarbą kūrybiškumui ir inovacijoms bei propaguodama teisėtą ir etišką laikymąsi. 

Ši politika įsigalios nuo jos paskelbimo datos ir bus taikoma visiems Ispanų Kalbos Akademijos studentams, instruktoriams ir personalui. 

5- Bendravimo ir Palaikymo Politika:
Nustatoma, kaip studentai gali bendrauti su akademija, norėdami gauti techninę pagalbą arba paaiškinimus apie kurso turinį. Studentai gali bendrauti su mumis el. paštu, telefonu arba asmeniškai mūsų mokykloje.
Pagrindinis Bendravimo Kanalas: Pagrindinis bendravimo kanalas studentams su Ispanų Kalbos Mokykla bus oficialus institucijos el. paštas. Bus pateiktas konkretus el. pašto adresas su techninės pagalbos ir kurso turinio klausimais susijusioms užklausoms.

Atsako Laikas: Ispanų Kalbos Mokykla įsipareigoja atsakyti į visus studentų klausimus per 24-48 valandas darbo dienomis. Esant dideliam apkrovimui ar sudėtingoms situacijoms, atsako laikas gali būti ilgesnis, bet studentai bus informuoti apie bet kokį vėlavimą.

Darbo Valandos: El. pašto užklausoms atsakyti darbo valandos yra nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9:00 iki 17:00 vietos laiku. Studentai bus informuoti apie bet kokius darbo valandų pokyčius dėl švenčių ar kitų numatytų įvykių.

Techninė Pagalba: Dėl techninių problemų, prieigos prie interneto platformų ar kitų technologinių sunkumų studentai gali kreiptis į techninės pagalbos komandą per pateiktą el. pašto adresą. Bus suteiktos instrukcijos ir pagalba, kad būtų išspręstos problemos.

Kurso Turinio Paaiškinimai: Jei studentas turi klausimų arba prašo paaiškinimų apie kurso turinį, priskirtas užduotis arba bet kokį kitą akademinį aspektą, jis gali bendrauti su Ispanų Kalbos Mokyklos dėstytojų komanda per tą patį palaikymo el. paštą. Instruktoriai atsakys į užklausas ir suteiks papildomą informaciją, jei reikia.

Papildomas Bendravimas: Be el. pašto, Ispanų Kalbos Mokykla gali naudoti kitus bendravimo būdus, pvz., žinutes per interneto mokymosi platformą, naudojamą kursui, pranešimus mokyklos svetainėje ar oficialiose socialinėse medijose, kad pateiktų svarbią informaciją ar atnaujinimus studentams.

Konfidencialumas: Visos užklausos ir bendravimas tarp studentų ir Ispanų Kalbos Mokyklos bus tvarkomos griežtai konfidencialiai. Asmeninė ar akademinė informacija, pateikta studentų, bus naudojama tik reikalingai paramai suteikti ir švietimo patirčiai gerinti. Ši bendravimo ir palaikymo politika įsigalios iškart po jos paskelbimo ir bus taikoma visiems į Ispanų Kalbos Mokyklą įstojusiems studentams.

6- Vertinimo ir Sertifikavimo Politika: 
Studentas gauna baigimo pažymėjimą kiekvieno lygio pabaigoje, jei jis dalyvavo bent 70%
nurodyto laiko.
1- Vertinimo Kriterijai: Ispanų Kalbos Mokykla nustatys aiškius kriterijus studentų pažangai ir pasirodymui vertinti savo kursuose. Šie kriterijai bus suderinti su kiekvieno kurso
mokymosi tikslais ir bus paaiškinti visiems studentams programos pradžioje.
2- Vertinimo Tipai: Bus naudojami įvairūs vertinimo tipai, tokie kaip rašytiniai egzaminai, žodiniai testai, rašto darbai, projektai, dalyvavimas pamokose ir priskirtos užduotys, kad būtų įvertintas studentų ispanų kalbos žinių lygis skirtingose srityse, kaip klausymas, skaitymas, žodinis ir rašytinis išreiškimas.
3- Vertinimas ir Atsiliepimai: Vertinimai bus objektyviai ir teisingai įvertinti, o studentams bus suteiktas konstruktyvus atsiliepimas, kad jie galėtų nustatyti tobulintinas sritis ir stiprybes. Studentai bus skatinami kreiptis į instruktorius, jei jiems reikia paaiškinimų apie gautą atsiliepimą.
4- Rezultatų Peržiūra: Studentai turės galimybę peržiūrėti savo vertinimo rezultatus ir aptarti bet kokias problemas ar klausimus su savo instruktoriais. Studentai bus skatinami pasinaudoti šia galimybe geriau suprasti savo pažangą ir būsimų tikslų sritis.
5- Baigimo Sertifikavimas: Baigimo sertifikatas bus suteiktas studentams, kurie atitiks Ispanų Kalbos Mokyklos nustatytus lankomumo ir akademinio pasirodymo reikalavimus. Šis sertifikatas nurodys studento pasiektą ispanų kalbos kompetencijos lygį pagal institucijos
nustatytus standartus.
6- Atsisakymo Politika: Jei studentas nusprendžia pasitraukti iš kurso prieš jo pabaigą, bus suteiktos galimybės gauti dalinį vertinimą pagal jo pasirodymą iki pasitraukimo datos. Tai leis studentui gauti dokumentuotą dalyvavimo kurse įrašą, nors jis nebus tinkamas baigimo
sertifikatui.
7- Vertinimas ir Pagalbos Ištekliai: Studentai, kurie neatitinka reikalaujamų pasirodymo standartų, turės galimybę gauti papildomą informaciją ir pagalbos išteklius, kad pagerintų savo įgūdžius. Bus suteiktos galimybės įsivertinti tiems, kurie nori įrodyti tolesnę pažangą. Ši vertinimo ir sertifikavimo politika įsigalios iškart po jos paskelbimo ir bus taikoma visiems į Ispanų Kalbos Mokyklą įstojusiems studentams.
7- Bendruomenės ir Pagarbos Politika:
Mes skatiname pagarbą skatinančią mokymosi aplinką.

Nustatome taisykles prieš priekabiavimą, diskriminaciją ir netinkamą elgesį. 

Tai taikoma mūsų personalui, ir tikimės tokios pačios laikysenos iš mūsų studentų. 

Drausminės priemonės, kurios bus taikomos taisyklių pažeidimo atveju.

Pagarbus Bendravimas: Visi mokyklos bendruomenės nariai, įskaitant studentus, mokytojus ir administracinį personalą, įsipareigoja bendrauti pagarbiai ir mandagiai tiek asmeniškai, tiek internetu.

Aktyvus Klausymasis: Skatinama aktyvaus klausymosi praktika tarp visų mokyklos bendruomenės narių. Tai reiškia, kad reikia pilnai išklausyti kitų nuomones ir susirūpinimus, be pertraukinėjimų ir su empatija.

Atviras Bendravimo Kanalo Laikymasis: Mokykla palaikys atvirus ir prieinamus bendravimo kanalus, kad studentai, tėvai ir personalas galėtų išsakyti savo susirūpinimus, pasiūlymus ar komentarus konfidencialiai ir saugiai.

Konstruktyvus Konfliktų Sprendimas: Jei kyla konfliktų ar nesusipratimų, skatinama konstruktyviai juos spręsti per atvirą dialogą ir ieškoti abipusiai priimtinų sprendimų, siekiant palaikyti harmoniją mokykloje.

Bendradarbiavimo Kultūra: Skatinama bendradarbiavimo ir tarpusavio paramos kultūra, kurioje visi mokyklos bendruomenės nariai jaučiasi vertinami ir gerbiami už savo indėlį į mokyklos sėkmę.
Pagarba Įvairovei: Mokykla švęs ir gerbs visų mokyklos bendruomenės narių kultūrų, nuomonių ir patirčių įvairovę, skatindama praturtinančią aplinką ispanų kalbos mokymuisi ir kultūriniams mainams.

Technologija ir Socialiniai Tinklai: Bus skatinamas atsakingas technologijų ir socialinių tinklų naudojimas, primenant studentams ir personalui, kad bet koks internetinis bendravimas turi atitikti tuos pačius pagarbos ir mandagumo standartus, kokie tikimasi mokyklos aplinkoje.

Konfidencialumas: Visas konfidencialus bendravimas tarp mokyklos bendruomenės narių bus tvarkomas su didžiausia diskrecija ir konfidencialumu, laikantis galiojančių duomenų apsaugos ir privatumo įstatymų.

Komunikacijos Įgūdžių Mokymas: Mokykla suteiks galimybių ugdyti veiksmingus bendravimo įgūdžius per seminarus, mokymus ar užklasines veiklas, siekdama sustiprinti tarpusavio santykius ir bendradarbiavimą mokyklos aplinkoje.

Laikymasis ir Taikymas: Visi mokyklos bendruomenės nariai įsipareigoja laikytis šios komunikacijos ir pagarbos politikos, ir bus imtasi tinkamų priemonių taisyklių pažeidimo atveju, pagal mokyklos nustatytas normas ir procedūras. Ši komunikacijos ir pagarbos politika įsigalios nedelsiant ir bus taikoma visiems studentams, mokytojams, personalui ir visiems su Ispanų Kalbos Mokykla susijusiems asmenims.

8- Internetinės ir Neprisijungusios Reklamos Politika:

Nuosekli Žinutė: Visi reklamos medžiagos, tiek internete, tiek neprisijungus, atspindės mokyklos tikslus, vertybes ir siūlomas paslaugas. Bus užtikrinta, kad žinutė būtų aiški, tiksli ir patraukli tiksliniam auditorijos segmentui.
Teisinis Laikymasis: Visos reklaminės veiklos bus vykdomos pagal galiojančius įstatymus ir taisykles dėl reklamos, vartotojų apsaugos ir duomenų privatumo, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu.
Skaidrumas: Bus teikiama aiški ir skaidri informacija apie siūlomas paslaugas, kainas, atšaukimo politiką, registracijos reikalavimus ir bet kokią kitą suinteresuotų studentų reikiamą informaciją.
Kanalų Diversifikacija: Naudosime įvairias reklamos platformas internete, tokias kaip socialiniai tinklai, paieškos sistemos, trečiųjų šalių svetainės ir skelbimų platformos, siekdami pasiekti platų auditorijos segmentą internete. Be to, tyrinėsime galimybes reklamai neprisijungus, pvz., vietinės bendruomenės renginiuose.

Auditorijos Segmentavimas: Įdiegsime auditorijos segmentavimo strategijas, kad efektyviai pasiektume skirtingas demografines grupes, interesus ir geografines vietoves, taip maksimaliai padidindami reklamos poveikį ir pritraukdami tinkamus klientus.

Kampanijų Optimizavimas: Nuolat stebėsime ir optimizuosime reklamos kampanijas internete, siekdami pagerinti jų veikimą ir maksimaliai padidinti investicijų grąžą. Naudosime analitines priemones, kad įvertintume srautą, konversijas ir kitus pagrindinius veiklos rodiklius.

Klientų Atsiliepimai: Skatinsime klientų atsiliepimus ir peržiūras, kad įvertintume reklamos kampanijų veiksmingumą ir prireikus atliktume koregavimus. Greitai atsakysime į klientų užklausas ir komentarus.
Daugiakanalės Integracijos Požiūris: Sieksime suvienyti internetinės ir neprisijungusios reklamos pastangas, kad sukurtume nuoseklią patirtį potencialiems klientams. Naudosime nuoseklias žinutes ir dizainus visuose kanaluose, kad sustiprintume Ispanų Kalbos Mokyklos prekinį ženklą.

Prekės Ženklo Apsauga: Imsimės priemonių apsaugoti Ispanų Kalbos Mokyklos prekės ženklą nuo neteisėto naudojimo ar padirbinėjimo tiek internete, tiek neprisijungus. Greitai atsakysime į bet kokį prekės ženklo pažeidimą ar autorinių teisių pažeidimą.

Rezultatų Vertinimas: Bus reguliariai atliekamas veiklos vertinimas, siekiant nustatyti reklaminės veiklos efektyvumą ir prireikus atlikti koregavimus. Nustatysime aiškius rodiklius, kad įvertintume kampanijų sėkmę ir investicijų grąžą. 

 

Ši reklamos politika internete ir neprisijungus įsigalios iškart ir bus taikoma visai reklamos ir rinkodaros veiklai, vykdomai Ispanų Kalbos Mokyklos vardu.

wpChatIcon

🧐🤯¡Ateikite ir atraskite ispanų kalbos paslaptis!🤯🔥 🤩🤓 Nori išmokti ispanų kalbos ir atrasti įdomiausias jos paslaptis? Dalyvauk nemokamoje pamokoje ir pasinerk į nuostabų ispanų kalbos pasaulį! 🌎💼🧳✈️ 😎🔥Ko išmoksite šioje pamokoje📖📚 📰📖 "Atraskite skaitymo malonumą ispanų kalba". 👋🏼🗣️ "Kasdieniai pokalbiai: pasisveikinimas, valgio užsakymas". 🤓🗣️🎓 "Pažink save! - Išmokite prisistatyti ir bendrauti ispaniškai". 🤗👋🏼 Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs ispanų kalbos vartotojas, šis renginys skirtas Jums, laukiame Jūsų, kad kartu mokytumėtės ir praktikuotumėte ispanų kalbą. 💬🤗

😎🏖️🏕️ Pasiruošk įsimintinoms atostogoms išmokęs ispanų kalbą šį pavasarį! 🌻🪴🌟

Mūsų mokykloje galėsi įgyti kalbos įgūdžių, reikalingų bet kurioje, ispanų kalbą vartojančioje vietoje.

Nuo kasdienių pokalbių iki kultūrinių atradimų, suteiksime tau įrankius visiškai pasinerti į patirtį. 🤩🏕️😎🏖️

Prisijunk prie mūsų ir kiekvieną nuotykį paversk galimybe augti ir mokytis. 📚📓📘 Atrask pasaulį per ispanų kalbą ir padaryk savo atostogas tikrai įsimintinomis! 💼✈️😎

😎🏖️🏕️ Pasiruošk įsimintinoms atostogoms išmokęs ispanų kalbą šį pavasarį! 🌻🪴🌟 Mūsų mokykloje galėsi įgyti kalbos įgūdžių, reikalingų bet kurioje, ispanų kalbą vartojančioje vietoje.

Nuo kasdienių pokalbių iki kultūrinių atradimų, suteiksime tau įrankius visiškai pasinerti į patirtį. 🤩🏕️😎🏖️

Prisijunk prie mūsų ir kiekvieną nuotykį paversk galimybe augti ir mokytis. 📚📓📘 Atrask pasaulį per ispanų kalbą ir padaryk savo atostogas tikrai įsimintinomis! 💼✈️😎