Turite klausimų? info@vivaispanukalba.lt arba skambinkite mums +370 616 33061

Registracijos ir mokėjimo politika

Registracijos ir mokėjimo politika: Ar norite mokytis gyvai ar internetu? Visi kursai gali būti vykdomi nuotoliniu būdu arba gyvai, kai tik bus surinktas reikiamas studentų skaičius.

Kaip prisijungti prie grupės? Jei jus domina kursas, patvirtinkite savo dalyvavimą. Mes jums pranešime, kurios grupės jau yra atidarytos. Patvirtinkite, ar norite mokytis nuotoliniu būdu ar gyvai. Jei norėtumėte mokytis grupėje, mums reikia bent dviejų ar daugiau žmonių (4+). Jei pasirinkta grupė nesusidarė, mes jums atsiųsime informaciją apie jau sudarytą grupę. Taip pat atsiųsime informaciją apie naujus kursus, kad galėtumėte pradėti mokytis ispanų kalbos kuo greičiau.

Kaip sumokėti už kursą? Banko pavedimu arba grynaisiais. Taip pat galite rezervuoti savo vietą.

Kas nutiks, jei nebus laisvų grupių? Jei kursas neprasideda dėl dalyvių trūkumo arba organizacinių priežasčių, galite laukti naujos grupės arba prisijungti prie jau sudarytos grupės.

Ar galiu gauti sutartį? Turime sutartis, kad užtikrintume mūsų sąlygų vykdymą. Galite paprašyti sutarties iš mūsų administracijos. Jei studentai yra jaunesni nei 18 metų, tėvai (arba globėjai) turi pasirašyti mokymosi sutartį.

Kaip ir kur vyksta grupinės pamokos? Pamokos vyksta ispanų kalbos mokykloje Viva, Gedimino pr. 45-6, arba nuotoliniu būdu naudojant ZOOM ar Google Meet.

Ar turite mokymosi knygų? Mokytojas pasirenka mokymo metodiką ir knygas. Fizinės knygos kainuoja papildomai ir nėra įtrauktos į kurso kainą. Kursui bėgant, mokytojas pasiūlys mokymo medžiagą pagal savo nuožiūrą.

Kokia kalba vyksta grupinės pamokos? Pradedančiųjų lygyje pamokos vyksta lietuvių arba anglų kalba. Jei įmanoma, taip pat gali būti vykdomos rusų kalba. Aukštesniuose lygiuose pamokas veda mokytojai iš Ispanijos ir Lotynų Amerikos, todėl pagrindinė bendravimo kalba yra ispanų.

Ar gausiu sertifikatą? Sertifikatas yra išduodamas po kurso pabaigos. Tačiau tai nėra oficialus DELE dokumentas; jis tik patvirtina kurso dalyvavimą.

Ar yra nuolaidų? Taikoma 5% nuolaida nuo bendros kurso kainos studentams, poroms ar draugams, norintiems mokytis kartu.

Įmonėms taikoma iki 25% nuolaida. Jei grupėje būsite 5, gausite maksimalią 25% nuolaidą; 20% nuolaida 4 žmonėms, 15% nuolaida 3 žmonėms, 10% nuolaida 2 žmonėms, 5% nuolaida vienam asmeniui.

Kaip galiu išbandyti savo ispanų kalbos lygį?
Jei norite patikrinti savo ispanų kalbos lygį prieš pradedant kursą, mes jums atsiųsime nemokamą testą arba galėsite jį atlikti mūsų svetainėje.

wpChatIcon

🧐🤯¡Ateikite ir atraskite ispanų kalbos paslaptis!🤯🔥 🤩🤓 Nori išmokti ispanų kalbos ir atrasti įdomiausias jos paslaptis? Dalyvauk nemokamoje pamokoje ir pasinerk į nuostabų ispanų kalbos pasaulį! 🌎💼🧳✈️ 😎🔥Ko išmoksite šioje pamokoje📖📚 📰📖 "Atraskite skaitymo malonumą ispanų kalba". 👋🏼🗣️ "Kasdieniai pokalbiai: pasisveikinimas, valgio užsakymas". 🤓🗣️🎓 "Pažink save! - Išmokite prisistatyti ir bendrauti ispaniškai". 🤗👋🏼 Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs ispanų kalbos vartotojas, šis renginys skirtas Jums, laukiame Jūsų, kad kartu mokytumėtės ir praktikuotumėte ispanų kalbą. 💬🤗

😎🏖️🏕️ Pasiruošk įsimintinoms atostogoms išmokęs ispanų kalbą šį pavasarį! 🌻🪴🌟

Mūsų mokykloje galėsi įgyti kalbos įgūdžių, reikalingų bet kurioje, ispanų kalbą vartojančioje vietoje.

Nuo kasdienių pokalbių iki kultūrinių atradimų, suteiksime tau įrankius visiškai pasinerti į patirtį. 🤩🏕️😎🏖️

Prisijunk prie mūsų ir kiekvieną nuotykį paversk galimybe augti ir mokytis. 📚📓📘 Atrask pasaulį per ispanų kalbą ir padaryk savo atostogas tikrai įsimintinomis! 💼✈️😎

😎🏖️🏕️ Pasiruošk įsimintinoms atostogoms išmokęs ispanų kalbą šį pavasarį! 🌻🪴🌟 Mūsų mokykloje galėsi įgyti kalbos įgūdžių, reikalingų bet kurioje, ispanų kalbą vartojančioje vietoje.

Nuo kasdienių pokalbių iki kultūrinių atradimų, suteiksime tau įrankius visiškai pasinerti į patirtį. 🤩🏕️😎🏖️

Prisijunk prie mūsų ir kiekvieną nuotykį paversk galimybe augti ir mokytis. 📚📓📘 Atrask pasaulį per ispanų kalbą ir padaryk savo atostogas tikrai įsimintinomis! 💼✈️😎