Kas yra DELE centras?

Ką reiškia būti DELE centru?

Buvimas DELE centru reiškia, kad esame vienintelis centras Lietuvoje, kuris buvo akredituotas Ispanijos užsienio reikalų ministerijos per Cervantes institutą. Tai pasiekiame, kai buvo patikrinta mūsų centro kokybė tiek akademiškai, tiek profesionaliai.

Kas yra DELE egzaminai?

DELE egzaminai yra oficialūs ispanų kalbos egzaminai, patvirtinantys kalbos mokėjimo lygį. Sertifikato turėjimas praverčia, pavyzdžiui, stojant į Ispanijos universitetus arba norint gauti pilietybę. Daugiau informacijos apie DELE egzaminus sužinokite čia

Kodėl tai yra svarbu?

Tik atlikus kokybės patikrinimą : mokyklos ir patalpų veikimą galima gauti leidimą būti oficialiu egzaminų centru. Kiekvienais metais atliekame šį patikrinimą, kad užtikrintume mūsų mokyklos kokybės standartus ir toliau išliktume oficialiu centru.

Kada vyksta DELE egzaminai?

DELE egzaminus vyksta du kartus per metus, birželio ir lapkričio mėnesiais. Užsiregistravus egzaminai laikomi mūsų centre. Juos sudaro 4 dalys: skaitymas, klausymas, rašymas ir kalbėjimas. Kiekvienam lygiui CEFR (Common Framework for Languages) A1, A2, B1, B2, C1, C2 ir DELE yra skirtas pritaikytas egzaminas.